Firma ORIT została założona w 1991 roku i od 1998 roku swoją stałą siedzibę ma w Częstochowie przy ulicy Kiedrzyńskiej 52 .

Już od ponad 20-tu lat świadczymy dla Państwa usługi budowlane i możemy się pochwalić dużym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie prowadzonej działalności. Jesteśmy specjalistami bardzo dobrze znającymi branżę, dbającymi przede wszystkim o satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów , staramy się jak najlepiej wykonywać powierzone nam zadania. Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie i z najwyższą starannością.

Odbiorcami naszych usług są zarówno kontrahenci indywidualni, hurtowi jak i instytucjonalni na terenie Częstochowy, województwa śląskiego i poza nim.

Wiodącą działalnością przedsiębiorstwa jest sprzedaż i montaż stolarki otworowej, bram garażowych, rolet i pokryć dachowych.

Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie to wykwalifikowani i kompetentni fachowcy, dbający o szczegóły i estetykę , posiadający wieloletnie doświadczenie przy montażu i serwisie oferowanych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przykładowymi realizacjami.

 

Jesteśmy do państwa dyspozycji:

mgr inż. budownictwa Stanisław Jurkowski
mgr inż. budownictwa Mariusz Dudek
lic. Teresa Sipa

 

Zachęcamy do współpracy firmy budowlane, jak również klientów indywidualnych.