bramy garażowe i przemysłowe wiśniowski

Producent bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń stalowych - posesyjnych i przemysłowych, stolarki stalowej i aluminiowej.

drzwi antywłamaniowe, zewnętrzne i wewnętrzne gerda

Producent drzwi antywłamaniowych, zewnętrznych i wewnętrznych, do domków jednorodzinnych, mieszkań i biur . Szeroka oferta zamków nawierzchniowych oraz wpuszczanych, atestowanych i antywłamaniowych kłódek wyróżniających się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Producent segmentowych bram garażowych.

okna i drzwi pcv adams

Producent wysokiej jakości stolarki z PCV i aluminium (okna, drzwi, witryny, fasady, konstrukcje) w wielu wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Stolarka okienna z PCV produkowana jest w oparciu o ofertę profili firmy ALUPLAST, BRUGMANN, SCHUCO wyposażona w okucia SIEGENIA AUBI. Konstrukcje aluminiowe wykonywane są na bazie systemów ALIPLAST, PONZIO i SAPA.

drzwi drewniane doorsy

Firma działająca na rynku od 2001 r. specjalizuje się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych znajdujących zastosowanie przede wszystkim w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

dachówki metalowe gerard

AHI Roofing to światowy lider w produkcji metalowych dachówek z posypką skalną. Stal pokryta powłoką aluminiowo-cynkową ZINCALUME® charakteryzuje się długookresową odpornością na korozję.

rynny polplast

Dystrybutor systemy rynnowego firmy Nicoll. Szeroka gama kolorów, rozmiarów i profili rynien i rur spustowych z PCV umożliwia ich stosowanie od altanek poprzez budownictwo mieszkaniowe i wielorodzinne aż do hal przemysłowych.

okna połaciowe velux

Firma będąca ekspertem w dziedzinie okien połaciowych, tworzących wyjątkową przestrzeń użytkową na poddaszu. Producent okien wyłazowych, wyłazów dachowych, dachowych świetlików tunelowych, klap dymowych. Oferta VELUX obejmuje również markizy i żaluzje wewnętrzne oraz rolety zewnętrzne i wewnętrzne do produkowanych okien do poddaszy.

stolarka pcv i aluminiowa sonarol

Spółka Sonarol oferuje najwyższej jakości stolarkę PCV i aluminium. Nowoczesne i energooszczędne okna PCV wykonywane w systemach MAXTHERM, OPTITHTER i „ na 6 plus” łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe.

parapety

PARAPETY CERPOL producent parapetów zewnętrznych i wewnętrznych z konglomeratu marmurowego w bardzo bogatej gamie kolorystycznej.

stalowe systemy dachowe budmat

Firma BUDMAT należy do czołowych polskich producentów stalowych systemów dachowych, elewacyjnych oraz rynnowych FLAMINGO .